cheatery خسارت دریافت آذربایجان شرکت بیمه گر

cheatery: خسارت دریافت آذربایجان شرکت بیمه گر پرداخت خسارت سیل زدگان واحدمسکونی بیمه نامه

گت بلاگز بین‌الملل ادعای دادستان کل سابق آمریکا در خصوص ترساندن فلین از سوی روسیه

سالی ییتس مدعی شد احتمالا روسیه، مشاور مستعفی رئیس‌جمهور آمریکا را به علت بیان ارتباطش با مسکو، ترساندن کرده هست.

ادعای دادستان کل سابق آمریکا در خصوص ترساندن فلین از سوی روسیه

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوانبه نقل از رویترز، «سالی ییتس»، دادستان کل اسبق آمریکا، دوشنبه اعلام کرد در ماه ژانویه به کاخ سفید هشدار داده است که ممکن است روسیه، «مایکل فلین» مشاور امنیت ملی سابق این کشور را ترساندن کند.
ییتس در یک جلسه استماع در یکی از کمیته های مجلس سنا بر پرونده فلین تمرکز کرد و شرح زیادی راجع به مداخله روسیه در انتخابات آمریکا یا همدستی کمپین «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا، با مسکو را ارائه نداد.

عبارات مهم : روسیه

ییتس از بحث راجع به شرح این پرونده در نشست انجمن های عمومی امتناع کرد. «جیمز کلپر»، مدیر شرکت اطلاعات ملی سابق آمریکا، که در این جلسه شرکت کرده بود، اعلام کرد هیچ شواهدی مبنی بر همدستی فلین با مسکو در دست نیست و از اظهار نظر راجع به پرسشها محرمانه امتناع کرد.
ترامپ، سالی ییتس را در 30 ژانویه به علت حمایت نکردن از قانون ضدمهاجرتی خود علیه 7 کشور مسلمان اخراج کرد. ییتس کمتر از یک هفته بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، به شورای کاخ سفید اعلام کرد فلین تمام حقیقت را راجع به ارتباط با سفیر روسیه در واشنگتن نگفته است.
ییتس در نخستین بیانات خود راجع به این عنوان مدعی شد ممکن است روسیه به این علت که فلین راجع به ارتباطش با سفیر این کشور دروغ گفته هست، او ترساندن کند.
فلین -که یک ژنرال بازنشسته است- بعد از استعفایش از سمت مشاور مدیر جمهور آمریکا، در حال حاضر یکی از مظنونین مهم در پرونده مداخله روسیه در انتخابات آمریکا است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: روسیه | پرونده | آمریکا | انتخابات | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | سالی ییتس | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog