cheatery خسارت دریافت آذربایجان شرکت بیمه گر

cheatery: خسارت دریافت آذربایجان شرکت بیمه گر پرداخت خسارت سیل زدگان واحدمسکونی بیمه نامه

گت بلاگز انتخابات روحانی مخالف سرسخت مناظرات زنده تلویزیونی بود ، فیلم انتخاباتی روحانی با “مارش نظامی” شروع می شود

نماینده مردم مشهد اعتقاد هست؛ روحانی سرفصل مخالفان مناظرات زنده تلویزیونی بود.

روحانی مخالف سرسخت مناظرات زنده تلویزیونی بود ، فیلم انتخاباتی روحانی با "مارش نظامی" شروع می شود

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد و کلات در گفت و گو با خبرنگار انتخابات گروه تحریریه سایت جوان با اشاره به لغو و تصویب مجدد مناظرات زنده تلویزیونی ، اظهار داشت : آقای روحانی از ابتدای روند بحث انتخابات، دلواپس روند اجرای مناظرات بود .

عبارات مهم : انتخابات
وی با اشاره به نگرانی های رییس دولت یازدهم بیان داشت : این نگرانی از باب خدشه ای است که نسبت به عملکرد روحانی در حوزه سیاست خارجی ، اقتصادی و راه اندازی مدیرانی که در این حوزه، فجایع زیادی را به وجود آورده اند به چشم می خورد.

قدوسی با اشاره به اینکه عنوان امنیت ملی ما به آگاهی مردم از امور کشور وابسته هست، بیان داشت : اگر مردم در جریان بعضی از مسایل نباشند امنیت کشور زیر پرسش خواهد رفت ولی بعضی معتقداند که اگر کسی بیاید و بعضی از مسایل را مورد پرسش قرار دهد کشور را ناامن می کند که باید گفت اینطور نیست چراکه اگر پرسش نشود ،به ناامنی دامن زده خواهد شد.

وی تاکید کرد : بنده اعتقاد دارم سر فصل مخالفت با مناظرات زنده تلویزیونی شخص آقای روحانی بود که بحمدالله این امر منتفی شد.

قدوسی با اشاره به بر خی از آمارها بیان داشت : البته برآورد ما این است که آقای روحانی تا رسیدن به مرحله مناظرات از جریان انتخابات انصراف می دهد.

این نماینده مجلس با اشاره به تیزر تبلیغاتی روحانی در جریان انتخابات ۹۶ ادامه داد: همچنین بنده مطلعم فیلم تبلیغاتی روحانی که اگر بماند و اجازه پخش بگیرد با مارش جنگ شروع خواهد شد تا بدهید نحوه به مردم بگوید: اگر مردم به وی رای ندهند، جنگ شروع خواهد شد.

انتهای خبر /

واژه های کلیدی: انتخابات | انتخابات 96 | تبلیغات روحانی | حسن روحانی | مخالفت روحانی با مناظره های زنده |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog